  • C1210X620J3HAC7800
C1210X620J3HAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1210X620J3HAC7800
HK JDW NO:
417-C1210X620J3HAC7800
Description:
SMD Comm X8R HT150C Flex 62pF Ceramic Capacitor ±5% X8R 0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm -55°C~150°C Low ESL, Soft Termination, High Temperature Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
C1210X620J3HAC7800
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Capacitance
    62pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Thickness (Max)
    0.039 0.98mm