  • C1210N222F1GPH
C1210N222F1GPH
advertisement
Manufacturer No:
C1210N222F1GPH
HK JDW NO:
417-C1210N222F1GPH
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 1% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N222F1GPH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm