  • C1210N122F1GRH
C1210N122F1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1210N122F1GRH
HK JDW NO:
417-C1210N122F1GRH
Description:
1.2nF Ceramic Capacitor 1% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N122F1GRH
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm