  • C1210N112F1GRH
C1210N112F1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1210N112F1GRH
HK JDW NO:
417-C1210N112F1GRH
Package:
1210
Datasheet:
Description:
1.1nF Ceramic Capacitor 1% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N112F1GRH
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.1nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm