  • C1206N470K1GSHTM
C1206N470K1GSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1206N470K1GSHTM
HK JDW NO:
417-C1206N470K1GSHTM
Description:
47pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N470K1GSHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm