  • C1206N331J1GRH
C1206N331J1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N331J1GRH
HK JDW NO:
417-C1206N331J1GRH
Description:
330pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N331J1GRH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm