  • C1206N102J1GRHTM
C1206N102J1GRHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1206N102J1GRHTM
HK JDW NO:
417-C1206N102J1GRHTM
Description:
1nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N102J1GRHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm