  • C1206C101M1GAC
C1206C101M1GAC
advertisement
Manufacturer No:
C1206C101M1GAC
HK JDW NO:
417-C1206C101M1GAC
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 1206, CHIP