  • C0805P391K1XSH
C0805P391K1XSH
advertisement
Manufacturer No:
C0805P391K1XSH
HK JDW NO:
417-C0805P391K1XSH
Description:
390pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805P391K1XSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390pF
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm