  • C0805N821K1XPH
C0805N821K1XPH
advertisement
Manufacturer No:
C0805N821K1XPH
HK JDW NO:
417-C0805N821K1XPH
Description:
820pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N821K1XPH
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    820pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm