  • C0805N431K1GRH
C0805N431K1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C0805N431K1GRH
HK JDW NO:
417-C0805N431K1GRH
Description:
430pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N431K1GRH
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    430pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm