  • BZ118078WV75036CB1
BZ118078WV75036CB1
advertisement
Manufacturer No:
BZ118078WV75036CB1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-BZ118078WV75036CB1
Package:
Axial, Can - Screw Terminals
Description:
75pF 30000V 30kV Ceramic Capacitor ±10% 4.646Diax3.346L 118.00mmx85.00mm Chassis Mount Axial, Can - Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
BZ118078WV75036CB1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Axial, Can - Screw Terminals
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    4.646Diax3.346L 118.00mmx85.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    30000V 30kV
  • Capacitance
    75pF
  • Length
    84.9884mm