  • BXEB-L0590U-30E1500-C-C3
BXEB-L0590U-30E1500-C-C3
advertisement
Manufacturer No:
BXEB-L0590U-30E1500-C-C3
HK JDW NO:
111-BXEB-L0590U-30E1500-C-C3
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 17600
Step5Bar-code shipping tag
BXEB-L0590U-30E1500-C-C3
  • Series
    EB Series™ Slim Gen 3
  • Size / Dimension
    590.00mm Lx12.70mm W
  • Feature
    With Connector
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    19.1V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    186 lm/W
  • CCT (K)
    3000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Current - Max
    1.7A
  • Temperature - Test
    25°C
  • Height
    4.30mm