  • BWCU00201212501M02
BWCU00201212501M02
advertisement
Manufacturer No:
BWCU00201212501M02
HK JDW NO:
156-BWCU00201212501M02
Step5Bar-code shipping tag
BWCU00201212501M02
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    550mOhm
  • Current Rating (Max)
    170mA
  • Impedance @ Frequency
    500 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.055" (1.40mm)