  • BU9H-103R25BL
BU9H-103R25BL
advertisement
Manufacturer No:
BU9H-103R25BL
Manufacturer:
Coilcraft
HK JDW NO:
3194-BU9H-103R25BL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BU9H-103R25BL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
  • Resistance
    3.5Ohm
  • Terminal Finish
    Tin/Silver (Sn/Ag)
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 10 MILLI HENRY
  • Packing Method
    TRAY
  • Current Rating
    250mA
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Physical Dimension
    L17.5XB15.5XH12.5 (mm)/L0.689XB0.61XH0.492 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    10 mH
  • Filter Type
    SINGLE PHASE EMI FILTER
  • Height
    12.5mm
  • Length
    17.5mm
  • Width
    15.5mm