  • BPSC00101140220M00
BPSC00101140220M00
advertisement
Manufacturer No:
BPSC00101140220M00
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-BPSC00101140220M00
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 253
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BPSC00101140220M00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BPSC
  • Size / Dimension
    0.413Lx0.406W 10.50mmx10.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    80mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    2.6A
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm