  • BPPM00070638102X00
BPPM00070638102X00
advertisement
Manufacturer No:
BPPM00070638102X00
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-BPPM00070638102X00
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CHOKE CMC WW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BPPM00070638102X00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    BPPM
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    17mOhm
  • Current Rating (Max)
    3A
  • Impedance @ Frequency
    1.02 kOhms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    125V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.150" (3.80mm)