  • BLU1206-3012-BT50W
BLU1206-3012-BT50W
advertisement
Manufacturer No:
BLU1206-3012-BT50W
HK JDW NO:
4394-BLU1206-3012-BT50W
Package:
Datasheet:
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, 30.1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
BLU1206-3012-BT50W
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    30.1kOhm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Max)
    150°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    100V
  • Rated Temperature
    70°C