  • BLU1206-1331-BT50W
BLU1206-1331-BT50W
advertisement
Manufacturer No:
BLU1206-1331-BT50W
HK JDW NO:
4394-BLU1206-1331-BT50W
Step5Bar-code shipping tag
BLU1206-1331-BT50W
    SURFACE MOUNT
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1330Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Max)
    150°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    100V
  • Rated Temperature
    70°C