  • BLM31KN471SZ1L
BLM31KN471SZ1L
advertisement
Manufacturer No:
BLM31KN471SZ1L
HK JDW NO:
535-BLM31KN471SZ1L
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
BLM31KN471SZ1L
Description:
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM31KN471SZ1L
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    BLM
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Filter Type
    Power Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    20mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    470Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.071 1.80mm