  • BLM15BX601SZ1D
BLM15BX601SZ1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM15BX601SZ1D
HK JDW NO:
535-BLM15BX601SZ1D
Description:
FERRITE BEAD
Step5Bar-code shipping tag
BLM15BX601SZ1D
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    AEC-Q200
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Physical Dimension
    L1.0XB0.5XH0.5 (mm)/L0.039XB0.02XH0.02 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • Rated Current
    0.35A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.51Ohm
  • Output Impedance
    600Ohm Ω
  • Height
    0.5mm
  • Length
    1mm
  • Width
    0.5mm