  • BL-HJLG6BH32M-A
BL-HJLG6BH32M-A
advertisement
Manufacturer No:
BL-HJLG6BH32M-A
HK JDW NO:
46-BL-HJLG6BH32M-A
Package:
4-PLCC
Datasheet:
BL-HJLG6BH32M-A
Description:
Quantity:
In Stock : 8379
Step5Bar-code shipping tag
BL-HJLG6BH32M-A
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-PLCC
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    3.20mm Lx2.80mm W
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    5A (24 Hours)
  • Height (Max)
    2.00mm