  • BK/GDB-V-3.15A
BK/GDB-V-3.15A
advertisement
Manufacturer No:
BK/GDB-V-3.15A
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-BK/GDB-V-3.15A
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 3.15A, 250VAC, 35A (IR), Inline/holder