  • BK60-160-DZ
BK60-160-DZ
advertisement
Manufacturer No:
BK60-160-DZ
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK60-160-DZ
Package:
Datasheet:
Description:
60V 1.6A 40A 1.9W -40℃~+85℃ 3.2A 90mΩ 11.4s 220mΩ Radial Leaded Resettable Fuses ROHS