  • BK16-1400-SZ
BK16-1400-SZ
advertisement
Manufacturer No:
BK16-1400-SZ
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK16-1400-SZ
Package:
Datasheet:
Description:
16V 14A 100A 4.2W -20℃~+85℃ 28A 3mΩ 8mΩ Radial Leaded Resettable Fuses ROHS