  • BFC247959753
BFC247959753
advertisement
Manufacturer No:
BFC247959753
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC247959753
Description:
75nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC247959753
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    75nF
  • Lead Pitch
    7.5mm