  • BFC237564133
BFC237564133
advertisement
Manufacturer No:
BFC237564133
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237564133
Description:
13nF Film Capacitor 5% Radial 1.6kV-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC237564133
    Radial
  • Published
    2008
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Capacitance
    13nF
  • Voltage - Rated DC
    1.6kV
  • Lead Pitch
    27.5mm