  • BFC233920103
BFC233920103
advertisement
Manufacturer No:
BFC233920103
Manufacturer:
Vishay Intertech
HK JDW NO:
17930-BFC233920103
Package:
Datasheet:
Description:
10nF ±20% -55℃~+110℃ X2 310VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS