  • BFC233820224
BFC233820224
advertisement
Manufacturer No:
BFC233820224
Manufacturer:
Vishay Intertech
HK JDW NO:
17930-BFC233820224
Description:
±20% 630V 0.22uF 310VAC -55℃~+110℃ Polypropylene Radial Leaded,P=15mm Film Capacitors ROHS