  • BBPY00201209300Y00
BBPY00201209300Y00
advertisement
Manufacturer No:
BBPY00201209300Y00
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-BBPY00201209300Y00
Package:
0805 (2012 Metric)
Description:
EMI BEAD FILETER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BBPY00201209300Y00
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    15mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    30Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.043 1.10mm