  • BALF-CC25-02D3
BALF-CC25-02D3
advertisement
Manufacturer No:
BALF-CC25-02D3
Manufacturer:
STMicroelectronics
HK JDW NO:
761-BALF-CC25-02D3
Package:
4-WFBGA, FCBGA
Datasheet:
BALF-CC25-02D3
Description:
50Ω / CONJUGATE MATCH TO CC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BALF-CC25-02D3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 8 months ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-WFBGA, FCBGA
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Insertion Loss (Max)
    1.6dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    50 / 50Ohm