  • B84143V0180R290
B84143V0180R290
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0180R290
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143V0180R290
Package:
Datasheet:
B84143V0180R290
Description:
LINE FILTER 760VAC 180A CHASS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0180R290
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B84143V
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block, Wire Leads
  • Voltage - Rated AC
    760V
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    180A