  • B82801A333A20
B82801A333A20
advertisement
Manufacturer No:
B82801A333A20
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82801A333A20
Step5Bar-code shipping tag
B82801A333A20
    Surface Mount
  • Termination
    SMD/SMT
  • Current Rating
    7A
  • Inductance
    33 μH
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    320mOhm
  • Turns Ratio - Primary:Secondary
    1:20
  • Height
    3.5mm
  • Height Seated (Max)
    3.5mm
  • Length
    4.7mm
  • Width
    3.5mm