  • B82799C223N1
B82799C223N1
advertisement
Manufacturer No:
B82799C223N1
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82799C223N1
Package:
Horizontal, 4 L-Lead
Datasheet:
B82799C223N1
Description:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
B82799C223N1
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 L-Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    1999
  • Series
    B82799
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Voltage - Rated AC
    42V
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    170mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Inductance @ Frequency
    22μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.126 3.20mm