  • B82789C223N1
B82789C223N1
advertisement
Manufacturer No:
B82789C223N1
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B82789C223N1
Package:
1812
Datasheet:
Description:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
B82789C223N1
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    50%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Depth
    3.5mm
  • Voltage - Rated AC
    42V
  • Inductance
    22 μH
  • Max DC Current
    250mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    580mOhm
  • Number of Lines
    2
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Height
    2.9972mm
  • Length
    5.207mm
  • Width
    3.2004mm