  • B82789C0513H001
B82789C0513H001
advertisement
Manufacturer No:
B82789C0513H001
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82789C0513H001
Package:
Datasheet:
B82789C0513H001
Description:
Common Mode Chokes Dual 51uH 2.8kOhm 100kHz 0.25A 0.55Ohm DCR SMD Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
B82789C0513H001
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    42VAC|80VDC