  • B82733V2701B001
B82733V2701B001
advertisement
Manufacturer No:
B82733V2701B001
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B82733V2701B001
Description:
CMC 100MH 700MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
B82733V2701B001
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Approval Agency
    ENEC, UR, VDE
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.81Ohm
  • Number of Lines
    2
  • Current Rating (Max)
    700mA
  • Height
    27.0002mm
  • Length
    29.0068mm
  • Width
    15.494mm