  • B82144B1336J000
B82144B1336J000
advertisement
Manufacturer No:
B82144B1336J000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82144B1336J000
Quantity:
In Stock : 1116
Step5Bar-code shipping tag
B82144B1336J000
    Select All
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    95Ohm
  • Rated Current-Max
    0.035A
  • Inductance-Nom (L)
    33000 μH
  • DC Current
    35mA
  • Special Feature
    Q IS MEASURED AT 0.0796 MHZ
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Surface Mount
    NO
  • Terminal Shape
    WIRE
  • Weight
    949.99252mg
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    TUBULAR PACKAGE
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    150Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 14 INCH
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Tubular
  • Military Standard
    Not
  • Lead Pitch
    5mm
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Lead Diameter
    0.8 mm
  • Inductance
    33 mH
  • Test Frequency
    796kHz
  • Frequency - Self Resonant
    300kHz