  • B72580V500K62
B72580V500K62
advertisement
Manufacturer No:
B72580V500K62
HK JDW NO:
258-B72580V500K62
Package:
Datasheet:
B72580V500K62
Description:
Var MLV 50VAC/65VDC 400A 82V 1812 SMD T/R