  • B72540V500K62
B72540V500K62
advertisement
Manufacturer No:
B72540V500K62
HK JDW NO:
258-B72540V500K62
Package:
Datasheet:
B72540V500K62
Description:
Var MLV 50VAC/65VDC 800A 82V 2220 SMD T/R