  • B72530T1250K72
B72530T1250K72
advertisement
Manufacturer No:
B72530T1250K72
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B72530T1250K72
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
B72530T1250K72
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Number of Circuits
    1
  • Max Voltage Rating (AC)
    25V
  • Max Voltage Rating (DC)
    31V
  • Max Surge Current
    300A
  • Varistor Voltage (Max)
    42.9V
  • Energy
    1.7 J
  • Varistor Voltage (Min)
    35.1V
  • Varistor Voltage
    39V