  • B72530T0140K062V09
B72530T0140K062V09
advertisement
Manufacturer No:
B72530T0140K062V09
HK JDW NO:
258-B72530T0140K062V09
Package:
Description:
Var MLV 14VAC/18VDC 400A 22V 1210 SMD T/R