  • B72530E200K62
B72530E200K62
advertisement
Manufacturer No:
B72530E200K62
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72530E200K62
Package:
Datasheet:
B72530E200K62
Description:
Var MLV 20VAC/26VDC 400A 33V 1210 SMD Automotive T/R