  • B72510T1140S262
B72510T1140S262
advertisement
Manufacturer No:
B72510T1140S262
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72510T1140S262
Package:
Datasheet:
B72510T1140S262
Description:
Var MLV 14VAC/16VDC 120A 22V 0805 SMD Automotive T/R