  • B72280B112K1
B72280B112K1
advertisement
Manufacturer No:
B72280B112K1
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72280B112K1
Package:
Datasheet:
B72280B112K1
Description:
Var MOV 1100VAC/1465VDC 100000A 1800V Bolt-Down Box