  • B72220-S321-K101
B72220-S321-K101
advertisement
Manufacturer No:
B72220-S321-K101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72220-S321-K101
Package:
Datasheet:
B72220-S321-K101
Description:
Var MOV 320VAC/420VDC 8000A 510V Thru-Hole Radial Automotive Bulk