  • B72214S600K551
B72214S600K551
advertisement
Manufacturer No:
B72214S600K551
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72214S600K551
Package:
Datasheet:
B72214S600K551
Description:
Var MOV 60VAC/85VDC 4500A 100V Thru-Hole Radial T/R