  • B72214S301K151
B72214S301K151
advertisement
Manufacturer No:
B72214S301K151
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72214S301K151
Package:
Datasheet:
B72214S301K151
Description:
Var MOV 300VAC/385VDC 4500A 470V Thru-Hole Radial T/R