  • B72214Q231K101
B72214Q231K101
advertisement
Manufacturer No:
B72214Q231K101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72214Q231K101
Package:
Datasheet:
B72214Q231K101
Description:
Var MOV 230VAC/300VDC 8000A 360V Thru-Hole Radial Bulk