  • B72207S500K211
B72207S500K211
advertisement
Manufacturer No:
B72207S500K211
HK JDW NO:
258-B72207S500K211
Package:
Datasheet:
B72207S500K211
Description:
Var MOV 50VAC/65VDC 1200A 82V Radial T/R